منابع خبری گزارش دادند که نیروهای الحشد الشعبی موفق شدند یک سرکرده سازمان تروریستی داعش را در شمال عراق دستگیر کنند

دستگیری یکی از سرکرده های داعش توسط حشد الشعبی

شبکه «المیادین»، دیروز (شنبه)، به نقل از خبرنگار خود در عراق گزارش داد که نیروهای الحشدالشعبی یک سرکرده داعش را در شهر موصل (شمال عراق) دستگیر کرده‌اند که اسناد جعلی در اختیار داشته‌ است.

طبق این گزارش، این سرکرده داعش در عملیات‌های تروریستی بزرگی در البوکمال و باغوز سوریه و شهرستان حدیثه در استان الانبار عراق و چند عملیات تروریستی دیگر دست داشته است.

المیادین همچنین به نقل از نیروهای امنیتی عراق گزارش داد که این عضو ارشد داعش در راه‌های ارتباطی میان استان‌های صلاح الدین و نینوی فعالیت داشته است.

از طرفی دیگر، المیادین گزارش داد که نیروهای امنیتی عراق تعقیب و گریز عناصر تروریستی را در مناطق مختلفی از این کشور دنبال کرده‌اند بطوریکه یک گروه اطلاعاتی عراق موفق شده است دو عنصر داعش را به هلاکت برساند که یکی از آنها «مثنی شتران المرعاوی» مسئول نظامی داعش در صحرای غربی شهرستان «الرطبه» بوده است.

این گروه همچنین موفق شد یک لانه تروریست‌‌ها را در منطقه «فیضه الغزلان» در جنوب شهر الرطبه در دل صحرای یادشده منهدم کند.

پیش از این عملیات‌ها نیز، نیروهای امنیتی عراق در بغداد، فلوجه و کرکوک چند عملیات جدید علیه تروریست‌ها به راه انداخته بودند بطوریکه این نیروها موفق شدند سه تروریست را دستگیر و یک تونل داعش را در استان کرکوک منهدم کنند.

نیروهای امنیتی عراق اخیرا همچنین موفق شدند یک لانه تروریست‌های داعش را کشف کنند که در آن، کمربندهای انتحاری و دیگر ابزارهای مرتبط با انفجار جا سازی شده بود.

گردآوری: گروه خبر جک و خنده
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *