نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن‌ و ششتمد در مجلس شورای اسلامی گفت: منظورم از شعبان بی‌مخ‌های رسانه‌ای کسانی بود که واقعیت را وارونه جلوه می‌دهند!

توضیحات بهروز محبی نجم آبادی درباره حرف های جنجالی اش

بهروز محبی نجم آبادی اظهار کرد: منظورم از رسانه، فضای مجازی بود، این درست نیست که در فضای مجازی کلی فحش به بنده و آقای عنابستانی بدهند.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن‌ و ششتمد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شعبان بی‌مخ‌های رسانه‌ای کسانی هستند که واقعیت را وارونه جلوه می‌دهند. پایین توییت من کلی بد و بیراه می‌نویسند، من فضای رسانه را می‌گویم، نه خود رسانه را، بنده همیشه می ‌گویم رسانه‌ها صدای ملت هستند.

وی بیان کرد: رسانه که خبرنگار نیست، منظورم بی‌ادبی در فضای مجازی است، توییتر است، شعبان بی مخ‌ها ارتباطی به خبرگزاری‌ها ندارند.

محبی نجم آبادی تصریح کرد: بنده بیشترین تعامل را با رسانه دارم، بنابراین، اینگونه له کردن افراد صحیح نیست، اصل خبر را یکی از رسانه‌ها منتشر کرده است، این یک دیکتاتوری به وجود می‌آورد و بنده تا اطلاع ثانوی با هیچ رسانه‌ای مصاحبه‌ای نمی‌کنم.

وی تاکید کرد: تاکنون هشت خبرگزاری برعکس حرف مرا نشر دادند، اینها می‌شود همان مصداق شعبان بی‌مخ! صحبت من به کسانی است که واقعیت را وارونه جلوه داده و از کاه کوه می‌سازند.

گردآوری: گروه خبر جک و خنده
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *